MISSHA Procure Daily Repairing Hair Lotion juukselosjoon

Hind: 11,90 €
0,06 €/ml
Tootekood:  M5864
Kaubamärk: 
Laoseis:  Tellimisel

Igapäevaselt toitev juukselosjoon! 

200 ml

▶ Sisaldab nano-liposoomset HF Complex™, mis kaitseb kahjustatud juukseid värvimise, kuumtöötlemise, UV-kiirguse eest ja säilitab nende siidisuse ning pehmuse.
▶ Sisaldab asendamatuid aminohappeid ja polüglutaamhapet, mis hoiavad ideaalselt niiskustaset ja juuksed saavad niisutatud ning toidetud ilma kleepuvustundeta.

Hair Filler Complex™ 
See komponent on tuntud võimsa antioksüdantse toime ja juuste vananemist ennetava toime poolest. Hooldab juukseid nanosoomide abil, mis on saadud punase veini ekstraktist, koensüümist Q10 ja astaksantiinist ja MEAst(metüül-eikosaanhappaest).
Punase veini ekstrakt: polüfenoolisooladel on antioksudanne toime, mis on kaks korda suurem kui E-vitamiinil ja antotsuaniidil ja mis vahendab rakkudes toksilisust.
→ Q10- on antioksüdantse toimega, mis on 50 korda võimsam kui E-vitamiinil, mis kaitseb nahka hapniku vabade radikaalide eest.
→ Astaksantiini toime on 550 korda suurem kui E-vitamiinil ja 40 korda suurem kui beeta-karotiinil. Kaitseb juukseid vabade radikaalide ja UV-kiirguse poolt põhjustatud vananemise eest.
→ Punase veini ekstrakt: polüfenoolisooladel on anti-oksüdantne toime, mis on 2 korda võmsam kui E-vitamiinil ja antotsüaniidil ning aitab vähendada raku toksilisust.

Iga juuksetüübi ideaalne hooldus!
✔ MISSHA Procure Damage Clinic Hair Essence essents – väga kahjustatud ja habrastele juustele
✔ MISSHA Procure Silky Coating Hair Essence essents – karedatele ja karmidele juustele
✔ MISSHA Procure Extra Volume Hair Serum seerum – jõuetutele juustele ja juustele, mis vajavad lokkide esile toomist.
✔ MISSHA Procure Daily Repairing Hair Lotion juuksevedelik – kõikidele juuksetüüpidele ja juustele, mis vajavad hooldust enne värvimist või kuumtöötlemist.

Kasutamine:
Pärast juustepesu pange vajalik kogus juustele ja jätke see imenduma.

 

Sarnased tooted