Klairs

Klairs on kõrgkvaliteetne bränd tundliku naha hoolduseks.

Tooted ei sisalda ohtlikke koostiosi, mis võivad kahjustada nahka.  

Klairs garanteerib oma toodetes kvaliteetse koostise, milles on vaid hädavajalikud koostisosad. Ükski toode ei sisalda värvaineid, alkoholi, parabeene, kunstlikke lõhnaaineid ega muid nahale ohtlikke koostisosi, mis võivad esile kutsuda ärritust.

Ei testita loomade peal.

Alates 2009. aastast, mis on firma asutamisaasta, ei ole KLAIRSi tooteid kunagi testitud loomade peal.

Kõrge kvaliteet ja mõistlikud hinnad!

Klairs rõhub oma toodete kvaliteetsusele, mitte aga toodete laienemisele. Turul on esindatud umbes 20 toodet mõistliku hinnaga ja iga toode on unikaalne.

Juhtlause on „Lihtne, kuid piisav!“

Kuidas Klairs töötab?

Lihtsalt, kuid piisavalt!

Nahk muutub nii sisemiste ja väliste faktorite tõttu, kuid peamised protseduurid välise ilme jaoks on hädavajalikud. Täielik puhastus, niisutus ja kahjulike välismõjutuste vastane kaitse muudavad naha ilusamaks.

Põhiline, kuid põhjalik!

Klairs pöörab suurt tähelepanu oma toodete koostisosadele. Kui paljud kosmeetikafirmad üritavad laiendada toodete koostist, siis Klairs tahab hoopis koostisosi vähendada, et hoolitseda tundliku naha eest kvaliteetselt ja ohutult.

Pehme, aga võimas!

2009.aastast saadik uurib Klairs erinevaid koostisosi ja tooraineid, mis sobivad tundlikule nahale. Tooted niisutavad nahka ja tõstavad selle elastsustaset ja samal ajal on ka väga tugevalt rahustava toimega.

 

Järjesta: